صفحه نخست | شرايط دعوت به همکاری | ثبت نام | پيگيري و رويت مشخصات | يادآوري كد رهگيري | سوالات متداول | ارتباط با ما

بنام خداوند
اطلاعیه تامین نيـروی انسانی جهت خدمت در کارخانه گندله سازی مادکوش

شركت مهندسی ساخت و نصب پارس کارن کار به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت بهره برداری کارخانه گندله سازی مادکوش، واقع در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس بندرعباس، از بین واجدین‌ شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس از طريق برگزاري آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان شناختی)، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیروی تمام وقت طبق جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در انتهای اطلاعیه می‌نماید.
داوطلبان واجد شرایط می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام از تاریخ 1398/7/10 به پایگاه اینترنتی دانشگاه هرمزگان (www.hormozgan.ac.ir) مراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ 98/7/23 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شرايـط عمومـي داوطلبان :
1. تابعیت کشور جمهوري اسلامي ايران
2. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور طبق قانون اساسی
4. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
5. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح
6. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دایمی یا معافیت دایم غیر پزشکی در زمان ثبت نام (برای داوطلبین مرد)
7. برخورداری از تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تایید مراجع پزشکی معتبر معرفی شده از سوی شرکت
8. آمادگی انجام وظیفه تمام وقت در محل کارخانه گندله سازی مادکوش واقع در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس بندرعباس بر اساس ضوابط و آئین نامه های داخلی شرکت
9. دارا بودن دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیل معتبر از آموزش و پرورش (برای مقطع دیپلم) و دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهاشت، یا دانشنامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور که به تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت رسیده باشد (برای مقاطع فوق دیپلم و کارشناسی)، در زمان مصاحبه حضوری.
تبصره 1: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ 1398/8/1 باشد. (با رعایت الزام بند 6 برای داوطلبان مرد)
تبصره 2: مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب باطل تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.

توجه: داوطلبان مقاطع دیپلم و فوق دیپلم می‌بایست حتما بومی استان هرمزگان باشند. برای متقاضیان مقاطع لیسانس و بالاتر، در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بـومـی استـان هـرمـزگـان می باشد. همچنین شرکت تعهدی در قبال اسکان پرسنل ندارد.

شرایط سنی :
1. حداكثر سن قابل قبول در زمان ثبت نام براي داوطلبان مقطع دیپلم 25 سال (متولدین 1373/7/10 و بعد از آن)، مقطع کاردانی 28 سال (متولدین 1370/7/10 و بعد از آن) و مقطع کارشناسی 32 سال (متولدین 1366/7/10 و بعد از آن) مي‌باشد.
2. به ازای سابقه کار مفید و مرتبط با رشته تحصیلی و شغل مورد نظر که دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی باشد، حداکثر تا سه سال به حداکثر سن مجاز در هر مقطع افزوده خواهد شد.
تبصره: ارایه رضایت نامه شغلی از محل های خدمت در زمان ارایه مدارک پیش از مصاحبه حضوری، برای پذیرفته شدگان آزمون کتبی، الزامی است.

نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:
داوطلبان از تاریخ 98/7/10 تا پایان روز سه شنبه مورخ 98/7/23 مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی دانشگاه هرمزگان www.hormozgan.ac.ir فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند.
• مطالعه دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن
• واريز مبلغ 65.000 تومان (شصت و پنج هزار تومان) به صورت الكترونيكي در وجه دانشگاه هرمزگان به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون
توجه: هزینه واريزي به دانشگاه به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.
• فایل اسکن شده عكس داوطلب 4×3 با حداكثر حجم 40 كيلو بايت
• فایل اسکن شده پشت و رو كارت ملی با حداكثر حجم 100 كيلو بايت

توضيح 1: زمان ثبت نام به هيچ عنوان تمديد نمي‌گردد و متقاضيان می بایست در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت ‌نام اقدام نموده و از موكول نمودن ثبت‌نام به روزهاي پاياني خودداري نمايند.
توضیح 2: متقاضيان شركت در آزمون میبایست پس از پايان ثبت نام کد رهگیری خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند. به ثبت‌نام با مدارك ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت نخواهد بود.
توضیح 3: لازم است داوطلبان گرامي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به ‌عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون و بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ می‌گردد.
لازم است داوطلبان در زمان مصاحبه اصل کلیه مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دایم غیر پزشکی، اصل مدرک تحصیلی مرتبط با رشته شغلی (بر اساس جدول رشته شغلی)، سوابق شغلی و سایر مدارک مربوطه را ارایه نمایند.
توضیح 4: هر فرد تنها حق یکبار ثبت نام و شركت در آزمون يك مقطع، رشته و گرايش را دارد.
توضیح 5: دریافت کد رهگیری به منزله انجام نهایی بودن فرایند ثبت نام داوطلب بوده و لزوما به منزله تایید داوطلب جهت شرکت در آزمون نمی باشد. ضروری است داوطلبین بطور مکرر به سایت ثبت نام مراجعه نموده و از وضعیت تایید نهایی خود جهت شرکت در آزمون اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم تایید، نسبت به اصلاح مشخصات ثبت نام اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
1. دريافت كارت ورود به جلسه آزمون براي داوطلبان از روز دوشنبه مورخ 1398/7/29 لغایت چهارشنبه مورخ 1398/8/1 از طريق سایت ثبت نام امكان‌پذير است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ورود به جلسه، به سالن آزمون جلوگیری خواهد شد.
2. زمان برگزاری آزمون در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ 1398/8/2 یا 1398/8/3 در شهر بندرعباس می باشد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج خواهد شد.
3. آزمون بصورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد.

اطلاع رسانی به داوطلبان آزمون و اعلام نتایج :
در کلیه مراحل با مراجعه به پایگاه اینترنتی (www.hormozgan.ac.ir ) مراتب پذیرش ثبت نام، نقص مدارک، صدور کارت شرکت در آزمون، نتیجه مرحله اول، محل و زمان برگزاري مصاحبه تخصصی و هرگونه اطلاعات تکمیلی دیگری را دریافت نمایند.

مراحل جذب و استخدام:
1. از داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد. پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب کار، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره های آموزشی علمی و عملی حین کار معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت در دوره های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شرکت پارس کارن کار به منظور کار در کارخانه گندله سازی مادکوش در زمان مقتضی صورت خواهد پذیرفت. بدین ترتیب قبل از مراحل پیش گفته، همچنین پیش از طی نمودن موفقیت آمیز دوره های آموزشی، شرکت هیچ گونه تعهدی از جمله استخدام در قبال دواطلبان نخواهد داشت.
2. نتایج آزمون کتبی به صورت سه تا پنج برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان در آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب کار، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
3. افرادی که موفق به سپری نمودن آزمون و مصاحبه فنی، گزینش و آزمایش های طب کار می شوند بایستی قبل از آغاز دوره های آموزشی، تعهدات لازمی که از سوی شرکت پارس کارن کار تعیین می گردد را به شرکت یا نماینده قانونی آن ارایه دهند.
4. منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره های آموزشی، از عقد قرارداد استخدامی و آغاز به کار خودداری نمایند، به تشخیص شرکت مکلف به جبران کلیه هزینه های مربوط به مراحل مورد اشاره خواهند بود.
5. تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هریک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام، نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نمایند.
6. زمان شروع آموزش های علمی و عملی و کارورزی و همکاری آزمایشی منتخبین، توسط شرکت پارس کارن کار و به تناسب برنامه های تولید کارخانه مادکوش، به متقاضیان اعلام می گردد و پذیرفته شدگان نهایی مکلف اند از تاریخی که شرکت پارس کارن کار اعلام خواهد نمود در مراکز آموزشی و صنعتی تعیین شده حضور یابند.
7. پذیرفته شدگان نهایی، در طی دوران آزمایشی (حداکثر سه ماه) مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت عدم رضایت از عملکرد ایشان در هر زمان، بدون هیچگونه قید و شرطی و با رعایت مفاد قانون کار، به همکاری آنها خاتمه داده خواهد شد.
8. کارآموزان در مدت زمان آموزش و کارورزی تحت قرارداد همکاری آزمایشی از حداقل حقوق و دستمزد مصوب شورای عالی کار بهره مند و از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار هستند و در مدت کارآموزی هیچ گونه مزایایی اعم از حق ماموریت، حق جذب و مزایای جغرافیایی کارآموزی پرداخت نمی گردد.
9. قرارداد کار پس از جذب نهایی صرفا در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی خواهد بود.
10. نوع استخدام پذیرفته شدگان نهایی، "قرارداد کار معین با مدت معین" در چارچوب مقررات خدمات اشتغال قانون کار و بیمه تامین اجتماعی می باشد.

تـذكـرات لازم:
1. شرکت کنندگان هنگام ثبت نام، اسکن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را تهیه نموده و همچنین جهت واریز وجه ثبت نام از اطلاعات مربوط به رمز دوم (اینترنتی) و cvv2 کارت بانکی خود و همچنین فعال بودن امکان خرید اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل نمایند.
2. لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند و در صورتی که از طريق كافي‌نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نمايند، تاکید می شود که تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت نامی را شخصاً انجام داده و یا بر انجام امور مربوطه، در کافی نت نظارت مستقیم داشته باشند که مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده داوطلب می باشد.
3. در خصوص کیفیت تصاویر ارسالی (اين موضوع براي داوطلباني كه ثبت نام آنان توسط ديگران انجام مي شود قبلاً رخ داده است) تاكيد مي‌گردد علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامي، حتماً نسبت به كنترل کیفیت تصاویر ارسالي دقت نماييد. بديهي است در صورت ارسال تصاویر با کیفیت نامناسب تمامی مسئولیتها بر عهده داوطلب خواهد بود.
4. داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه و یا کارت معافیت دایم آنان بعد از تاریخ 1398/08/1 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
5. وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
6. در صورت قبولی در آزمون کتبی، در زمان مصاحبه ارایه اصل و کپی تمامی مدارک (از جمله مدرک تحصیلی که معدل کل داوطلب در آن قید شده باشد)، کارت ملی، شناسنامه و وضعیت نظام وظیفه، رضایت نامه های شغلی در صورت اظهار سابقه کار) الزامی است.
7. کلیه مدارک تحصیلی ارایه شده، حسب مورد از آموزش و پرورش و وزارت علوم استعلام خواهند شد.
8. ارایه ارزشنامه مدارک تحصیلی صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
9. کارفرما هیچگونه تعهدی در قبال تأمین مسکن و پرداخت ودیعه مسکن پذیرفته شدگان نهایی در سایر شهرستانهای کشور را نخواهند داشت و پذیرفته شدگان راسا و شخصا در خصوص اسکان خود مسئول خواهند بود.
10. ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان منحصراً از محل های تجمع در شهر بندرعباس تا محل کارخانه گندله سازی مادکوش و بالعکس بر عهده کارفرما خواهد بود.
11. کارفرما هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. در صورت انصراف نفر اصلی و متناسب با نیاز و در طی زمان، از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد.
12. محل خدمت کلیه پذیرفته شدگان در مجتمع گندله سازی مادکوش واقع در استان هرمزگان – بندرعباس – منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس می باشد.
13. شرکت کنندگان مقاطع دیپلم و فوق دیپلم، در زمان آزمون صرفاً باید دارای مدرک سطح مقطع مربوطه باشند. در صورتی که با وجود داشتن مدرک بالاتر در این سطوح ثبت نام کنند، در صورت اثبات در هر مرحله از استخدام از ادامه همکاری آنها ممانعت بعمل خواهد آمد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
14. شرکت در قبال ارتقاء شغلی پذیرفته شدگانی که پس از استخدام، مدارک بالاتر اخذ و ارایه نمایند، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

تاریخ های مهم
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری 1398/7/10 لغایت 1398/7/23
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی 1398/7/29 لغایت 1398/8/1
برگزاری آزمون استخدامی 1398/8/2 یا 1398/8/3
تشکیل پرونده و مصاحبه تخصصی متعاقباً اعلام خواهد شد


جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز شرکت مهندسی و ساخت پارس کارن کار
جهت خدمت در کارخانه گندله سازی مادکوش
ردیف شغلی سرفصل شغلی مقطع تحصیلی تعداد جنسیت رشته های تحصیلی توضیحات
مرد زن
1 کارشناس بازرگانی
کارشناس حسابداری
کارشناس منابع انسانی
کارشناسی 8 * * مدیریت (کلیه گرایش ها) تئوری های مدیریت - مدیریت منابع انسانی - تحقیق در عملیات – بازاریابی - اقصاد خرد و کلان - ریاضی و آمار
حسابداری حسابداری مالیاتی – حسابرسی - حسابداری صنعتی - اصول تنظیم و کنترل بودجه - مدیریت مالی - ریاضی و آمار
2 كارشناس ایمنی، بهداشت و محیط زیست کارشناسی 2 * * بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار- ایمنی صنعتی و محیط کار – مهندسی ایمنی - سایر رشته های مرتبط آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن - عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار - اصول بهداشت محیط - حریق و روش‌های مبارزه با آن - دفع مواد زاید صنعتی - HSE
3 کارشناس سیستم ها و روشها کارشناس برنامه ريزي و کنترل تولید کارشناسی 2 * * مهندسی صنایع مبانی سازمان ومدیریت-کنترل پروژه-تحقیق درعملیات1و2-آمارواحتمال-اقتصادمهندسی-کنترل موجودی
4 كارشناس فن آوری اطلاعات ( IT) کارشناسی 2 * - مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها)- فناوری اطلاعات- علوم کامپیوتر ساختمان داده – طراحی الگوریتم – نظریه زبان ها و ماشین ها – مدارهای منطقی – معماری کامپیوتر – سیستم عامل– شبکه کامپیوتری– پایگاه داده– دروس تخصصی نرم افزار
5 کارشناس عملیات تولید و آزمایشگاه
کارشناسی 10 * * مهندسی مکانیک (کلیه گرایش ها)
(فقط آقا)
ترمودینامیک-سیالات-انتقال حرارت-استاتیک-مقاومت مصالح-دینامیک وارتعاشات
مهندسی مواد و متالورژی (فقط آقا) خواص فیزیکی-خواص مکانیکی-شیمی فیزیک وترمودینامیک-خوردگی والکتروشیمی
مهندسی شیمی (آقا و خانم) انتقال حرارت - ترمودینامیک - انتقال جرم و عملیات واحد - سیالات - راکتور - کنترل - کاربرد ریاضیات
شیمی (آقا و خانم) شیمی آلی-شیمی معدنی-شیمی تجزیه-شیمی فیزیک
6 کارشناس برق و ابزار دقیق کارشناسی 2 * - مهندسی برق (کلیه گرایش ها) مدار 1 و 2 – الکترونیک 1 و 2- کنترل - ماشین 1 و 2- اندازه گیری الکتریکی
7 کارمند اداری - دفتری کاردانی 9 * * مدیریت – امور اداری – کامپیوتر – حسابداری – زبان های خارجی – آمار – اقتصاد – سایر رشته های مرتبط تئوری های مدیریت - مدیریت رفتار سازمانی - مدیریت منابع انسانی - نامه نگاری و مکاتبات اداری - فنون بایگانی و حفاظت اسناد و اطلاعات - الزامات محیط کار - خلاقیت و کارآفرینی - اخلاق حرفه ای
8 تكنسين ايمني کاردانی 2 * - ایمنی صنعتی و محیط کار- ایمنی کار و حفاظت فنی- ایمنی و آتش نشانی –سایر رشته های مرتبط آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن - عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار - اصول بهداشت محیط - حریق و روش‌های مبارزه با آن - دفع مواد زاید صنعتی - HSE
9 تکنسین آزمايشگاه فيزيك، متالورژي و شیمی کاردانی 4 * - صنایع شیمیایی- متالورژی- شیمی (کلیه گرایشها) – ریخته گری – سایر رشته های مرتبط انتقال حرارت - موازنه - ترمودینامیک و شیمی فیزیک - سیالات – عملیات حرارتی و متالوگرافی - متالورژی فیزیکی
10 تکنسین تولید و تعمیرات کاردانی 100 * - برق و الکترونیک (تمامی گرایش ها) مدارهای الکتریکی – ماشین – تکنولوژی و کارگاه سیم پیچی – کارگاه برق – الکترونیک - مدار منطقی
مکانیک (کلیه گرایش ها) – ساخت و تولید – جوشکاری – صنایع فلزی – تاسیسات حرارتی و برودتی– متالورژی - ریخته گری ترمودینامیک - سیالات - انتقال حرارت - استاتیک - مقاومت مصالح
11 اپراتور / تعمیرکار / کمک انباردار دیپلم 10 * - علوم تجربی / علوم انسانی / ریاضی فیزیک / هنرستان فنی / کار و دانش ریاضی 1 و 2 - فیزیک - الزامات محیط کار - اخلاق حرفه ای - خلاقیت و کار آفرینی - مبانی ایمنی
مجموع 151 نفر
سوالات عمومی هوش و توانمندی ذهنی - ICDL - زبان انگلیسی


داوطلبان مقاطع دیپلم و فوق دیپلم می‌بایست حتما بومی استان هرمزگان باشند.
برای متقاضیان مقاطع لیسانس و بالاتر، در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بـومـی استـان هـرمـزگـان می باشد.
• برای ردیف‌های شغلی شماره 1 و 5 و 10، نمرات داوطلبان هر رشته تحصیلی تراز شده و گزینش به صورت رقابتي و بر اساس نمره كل نهايي در ردیف سرفصل شغلی و سایر ضوابط و شرایط آزمون انجام می شود. به عبارت ديگر ظرفيت مجزا براي هر رشته تحصیلی تخصیص داده نمی شود.
براي ثبت نام اينجا را كليك نماييد